Hakkında

Oyunlar

Eğitimler

E-Bilet

İletişim

Hakkında

2014 yılında faaliyete başlayan Tiyatro Sonsuz, sadece, ülkemizin kültürünü & sanatını sahneye taşımayı amaçlayan yazarların oyunlarını sahnelemeyi amaçlamaktadır. Tiyatro oyunları yazan, yöneten ve sahneleyen, diğer yandan yeni yetişen tiyatro oyuncularını sektöre kazandırmaya devam etmektedir.

 

Tiyatro Sonsuzdur..

Sahnelenen Oyunlar

Aşk'a Gel

Aşk'a Gel'mek isterseniz diye oynanan oyun...

Tek Perde Canlı Müzikli Aşkı anlatan tiyatro oyunu, Kadın ve Adam.

Adam yazar, Kadın başarılı bir yönetici, farklı hayatlar aynı bakışlar, farklı çevreler aynı duygular, farklı işler aynı sesler, farklı hayaller aynı sonuç..

İki hayatın Aşkla buluşması peki ya sonunda ne olacak ?

Yazan ve Yöneten / Şivan Adalı

1985 yılı Eylül ayında İstanbul, Kadıköy’de doğdu. Başak üstü Terazi burcudur. Babası,  1983 yılında Doğubayazıt'ta askerde, arkadaşından kardeşinin ismini duyar, 'Oğlum olursa adı olsun' der ve olur 'Şivan', Kürtçe 'Çoban', Farsça

'Ağıt' manalarına gelmektedir. 1996, İlköğrenimi İstanbul, Üsküdar, Paşakapısı'nda, 1999, Orta öğretimini İstanbul, Kartal'da Milli Eğitim Vakfı İlköğretim okulunda tamamladı. 2003, Sınavla kazandığı İstanbul Anadolu Denizcilik Meslek Lisesini 'Birincilikle' bitirdi. 2007, Marmara Üniversitesi İşletme Bölümünü kazandı, 'Üçüncülük' derecesiyle mezun oldu.

2017, Sürdürülebilir Büyüme ve Kalite Yönetimi Bölümünde Yüksek Lisans yapmaya hak kazandı. 'Özel Tiyatroların Seyirci Memnuniyeti Sağlamalarında Karşılaştıkları Sorunlar ve Sürdürülebilirlikleri' konusunda Yüksek Lisans Tezini yazarak 'Yüksek Onur Öğrencisi' derecesiyle mezun oldu.

 

Hayret Nihayet

Stand up

 

Şivan Adalı

Tek Perdeli Tek Kişili 80 dakika Gösteri “ Hayret Nihayet! “

Eğlenirken düşündürmez, kahkahadan unutturur!

Talihsizlikle başka birinin kaderini yaşamak zorunda kalsaydınız ne olurdu? Şaka değil Gerçek! Ama Şakalarla dolu Gerçek!

İş Görüşmeleri, Toplu taşıma anıları, Yurdum insanları, hepsi var!

Eğlenerek kahkahayla paylaşıp unutmak isteyenlere, Hayret Nihayet!

Gelecek Oyun

Akşamdan Kalma

Hatırlamıyorlar! Çünkü Akşamdan Kaldılar!

Tek Perde Canlı Müzikli Akşamdan Kalma, dört kişinin gizemli hikayesini sahneye taşıyor. Sistemin dışladığı Devlet, Ekonomi, Aile ve Aşk kavramlarıın etkilediği ve sonucunda oluşan Paradoks!  Kim onlar ?

Oraya nasıl geldiler ?  Gece nasıl geçti ? Neler oldu ?

Sonunda ne oldu ?

Yakında...

Geçmiş Oyunlar

Yalana Gel

Şirketler

SKY

Eğitimler

Yaratıcı Drama Eğitimleri
Amacımız tekniklerle ve kuramlarla boğulmadan bir araya geldiğinde eğlenip stres atan bir ekip yaratmaktır. Bu yaratım süreci şüphesiz eğlenceli olduğu kadar kişilerin sanatsal kimliklerini ortaya çıkarmakta ve hayata karşı farkındalık yaratmaktadır. Kurumunuzla, Arkadaşlarınızla ya da Bireysel olarak katılacağınız Yaratıcı Drama Eğitimleri sizi sizinle yeniden tanıştırarak, günlük koşuşturma içerisinde fark etmeye fırsatınızın olmadığı bir çok yeteneğinizi görme imkanı sunacaktır. Başlıca Konu Başlıkları * Beden Dili * Diksiyon * Doğaçlama * Sahne Duruşu * Fonetik * Canlandırma * Konsantrasyon * İletişim * Dramatizasyon * Artikülasyon * Sahneleme Süreci * Tiyatro Sporu
 Katılımcılara, eğitim çalışmalarına ek ve ücretsiz olarak profesyonel ve işinin uzmanı eğitmenler aracılığıyla Dans, Müzik, Yoga ve Sağlıklı Yaşam eğitimlerini de sağlayarak daha iyi bir yaşam için alternatifler yaratmaktadır.

Kurumsal   Eğitimler

Çalışanlarınızın stresini atarak sosyalleşmesini, daha verimli ve huzurlu çalışma hayatına devam etmesini ister misiniz ? İki ana başlık altında sunulan eğitimlerin ilki ; tüm çalışanlarınıza aynı anda ya da ayrı ayrı bölüm çalışanlarınıza özel olarak uygulanabilen, her bölümün iş süreçlerine göre eğitim içeriği değişkenlik gösteren ; İkincisi ise ; kurumunuzun tüm çalışanlarına karma olarak uygulanabilen, farklı bölüm ve lokasyonlarda iş hayatına devam eden ve çoğu zaman birbirleriyle tanışma, konuşma fırsatı bulamayan katılımcıların bir araya gelerek sosyalleşmelerini, birlikte takım olarak hareket etmelerini, çalışma hayatlarında faydalı olması adına olumlu davranış kazandırılmasını amaçlamayan ;

Bireysel     Eğitimler

Kendinizle yeniden tanışmak için fırsatınız olsa tanışır mıydınız ?
Günlük işleyişten koşuşturmacalardan uzak sadece kendinizle vakit geçirmek ! evet sahne sizin.. Doğaçlamalar, tiyatro sporu, bol eğlence, taklitler, seslendirmeler ve dahası.. Neden olmasın ? denemekten ne çıkar ? üstelik arkadaşlarınızla da katılabilirsiniz.. Bireysel olarak özel ders alabileceğiniz gibi arkadaşlarınız ile en az 10 kişi bir sınıf olarak haftanın 1 yada 2 günü günde 2 - 3 saat Yaratıcı Drama eğitimi alarak eğitim sonunda size özel yazılacak bir Tiyatro Oyunu ile çalışmalarınızı geleceğe hatıra olarak DVD'de saklayabilirsiniz, dahası yıl boyunca sahnelerde oynayabilirsiniz..
Yaratıcı Drama Eğitimleri
Yaratıcı Drama Farkı… Role-Play İzlerken öğrenilir İnteraktiftir Eğlenmek var Dikkat toplar Empati yapar Akılda kalır ve unutulmaz Anlatılarak yayılır
Çalışanların iş süreçlerindeki Bilgisini, Tecrübesini, Motivasyon Kaynağını ve Müşteri Memnuniyetini arttırması için hazırlanan Tiyatro Oyunu kanalıyla uygulanan bir eğitim yöntemidir. Çalışanlara oyun öncesi ve sonrası anket uygulamasıyla farkındalık ve gelişim seviyesi ölçülür. Eğitim gözlem yaparak, interaktif & Role-Play ile eğlenerek, motivasyonla ve tam verimle tamamlanmış olur. Aşamalar ; 1- Çerçeve oluşturulması, eğitim verilecek bölümde geliştirilmesi istenen noktaların belirlenmesi 2- Başlangıç anketinin oluşturulması, mevcut durumda katılımcıların belirlenen noktalarda farkındalık ve bilinirlik katsayısının ölçülmesi 3- Yaratıcı Drama seansı, katılımcıların oyunu izlemesi, katılması, etkileşimi, iletişim anı 4- Sonuç anketinin oluşturulması, sonraki durumda katılımcıların belirlenen noktada ilk duruma göre farkındalık ve bilinirlik değişim katsayılarının ölçülmesi.
Tiyatro ve Yaratıcı Drama Eğitimleri
Haftada bir ya da 2 gün, günde 2 - 3 saat katılımcılara konu başlıklarında belirtilen Drama Eğitimleri sağlanmaktadır. Eğitimlere ek olarak kurum ve katılımcılara özel olarak yazılan " Tiyatro Oyunu " ile katılımcılar; alınan provaların, emeklerinin karşılığı olarak her yıl yeni bir Tiyatro oyununu sahnelemektedir.
Acıbadem Sağlık Grubu çalışanları ile haftada bir gün iki saat yaratıcı drama ve tiyatro çalışmaları sonucunda kurum ve çalışanlarına özel olarak yazılan " Sağlık Olsun " tiyatro oyunu ile taçlandırılmışdır. Oyun hakkında daha fazlası ;

Acıbadem Sağlık Grubu çalışanları ile sahnelenediğimiz “ Sağlık Olsun “  tek perde izleyiciye bol kahkaha sunuyor!

Sahnede yer alan 16 Oyuncuya, 4 Müzisyen Canlı Müzikleri ile

eşlik ederek seyirciye vazgeçilmez dakikalar vadediyor..

 Kol-Sen-Tır, Adil Servis, Dönem ve oyun ile aynı isimdeki son bölümüyle

4 Bölüm olarak sizden 90 dakikanızı ayırmanızı istiyor...

E-Bilet

Oyun Takvimi

08 Aralık Cuma - 20:30 Hayret Nihayet

 

 

 

 

30 Aralık Cumartesi - 20:30 - Aşk'a Gel

0 545 860 99 22

İletişim

Mesjaınız Gönderiliyor...

Bir hata oluştu.. İlgileniyoruz..

Mesajınız Gönderildi! : )

Kadıköy, İstanbul

Bilgi@TiyatroSonsuz.com

E-Bültene abone olun, tüm faaliyetlerimizden haberdar olun!

0 545 860 99 22

Bilgi@TiyatroSonsuz.com

Gönderiliyor...

Hata oluştu..

İlgileniyoruz..

Gönderildi   : )

© 2017 Tiyatro Sonsuz, tüm hakları saklıdır. Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde Kullanım Koşulları'nı okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.